x

зателефонувати

або зателефонуйте нам: 067 67 82 555

Відновити пароль

* Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

UK/RU

UK/RU  

Авторизація

Корзина

Про нас

Якісний і красивий посуд - неодмінний атрибут домашньої кухні, кафе, бару, ресторану чи готелю. Якщо ви хочете недорого купити брендову посуду в Україні, то можете це зробити в нашому магазині.

Захід Посуд - провідна дистрибуційно-логістична компанія та імпортер якісного посуду відома на ринку України.

Свою діяльність компанія розпочала з 2008р і за весь цей період наші представництва з’явились в 5 регіонах Західної України з головним офісом в м.Івано-Франківськ та розвинулась мережа магазинів «Феєрія Посуду», а в лютому 2021 розпочав свою роботу наш інтернет-магазин: https://zahidposud.com.ua/

За цей час були налагоджені поставки посуду від найбільш затребуваних виробників. Наші менеджери на належному рівні володіють інформацією, пов'язаною з товаром, який представлений в асортименті. Вони допоможуть підібрати Вам саме те, що ви шукаєте.

Асортимент компанії досить різноманітний та включає в себе наступні категорії: сковороди, каструлі та казани, склянки та бокали, посуд для кави та чаю, пластиковий посуд , дитячий посуд, столові прибори, кухонне приладдя, аксесуари для ванної кімнати, електротовари

В нашому магазині представлені товари відомих виробників: Korkmaz, Ardesto, Maxmark, Bohemia, Brizoll, Luminarc, Arcopal, Arcoroc, Wilmax, Simax, Termisil, LAV, Dariana, Aleana, Dunya plastik, Elif plastik, Zambak plastik, Follow me, Flora та ін.

На сторінці інтернет-магазину «Захід Посуд» можна побачити продукцію, яка поставляється безпосередньо від виробників. Це захищає наших клієнтів від підробок.

Весь товар сертифікований

Ми швидко обробляємо ваші заявки, формуємо посилки і відправляємо їх за місцем призначення. Власний склад дозволяє скоротити час доставки товару до 1-3 днів. Тому клієнтам не доводиться довго чекати товар, в якому вони зацікавлені.