x

зателефонувати

або зателефонуйте нам: 067 67 82 555

Відновити пароль

* Зареєстровані користувачі можуть швидше оформляти замовлення, відстежувати їх статус і переглядати історію покупок.

UK/RU

UK/RU  

Авторизація

Корзина

Доставка та оплата

Способи доставки замовлення інтернет-магазину zahidposud.com.ua та оплати замовленої продукції.

Доставка по Україні

Виберіть найзручніше відділення “Нова Пошта” у вашому населеному пункті під час оформлення замовлення. Вартість доставки сплачує “Одержувач”. Коли відправлення прибуде ви отримаєте SMS або повідомлення у Viber. Строк доставки замовлення від 1 до 3 днів. Для деяких замовлень ( залежить від товару) може становити до 5 робочих днів.

Спосіб оплати продукції:

- на сайті за допомогою карт Visa/Mastercard

- готівкою під час отримання замовлення у відділенні “Нова Пошта”

- банківською карткою під час отримання замовлення у відділенні “Нова Пошта”

Оплата замовлення у відділенні "Нова Пошта" здійснюється за тарифами "Нова Пошта".

 

Що необхідно для того, щоб отримати безкоштовну доставку замовлення?

Замовте продукцію на 1000 грн ( і більше)-отримайте безкоштовну доставку

 

Важливо

Замовлення зберігають у відділенні Нової Пошти 5 днів. День прибуття також враховується. Після цього посилка повертається на склад. За додатковою інформацією прошу звернутись за телефоном 067 67 82 555.

 

Повернення товару

     Інтернет магазин приймає повернення товару належної якості протягом 14 днів (не враховуючи дня купівлі) відповідно до вимог ст. 9–12 та 13 Закону України «Про захист прав споживачів».

    Прохання до отримувачів замовлення перевіряти відсутність пошкоджень, цілісність упаковки, комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення у присутності представника у віддленні "Нова Пошта". Ми не можемо гарантувати вирішення спірних питань з замовленням на вашу користь, якщо замовлення не було перевірено при отриманні.

    Якщо під час огляду замовлення було виявлено недоліки ( пошкодження чи брак) потрібно скласти Акт у відділенні "Нова Пошта". Обов’язково потрібно вказати характер виявлених недоліків чи пошкоджень та повідомити про це за телефоном 067 67 82 555. Якщо відповідний Акт не буде оформлено ми не зможемо здійснити компенсацію.

    Повернення здійснюється з відділення "Нова Пошта" лише "Нова Пошта" за рахунок відправника.

  Ми повертаємо грошові кошти, сплачені за придбаний товар, на банківський рахунок Покупця (платіжну картку Покупця) або грошовим переказом.  Повернення грошових коштів, що сплачені за товар, здійснюється протягом 3 (трьох) робочих днів з моменту отримання товару та заяви про його повернення. Перелік товарів, що не підлягають обміну / поверненню згідно законодавства України https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/172-94-п#Text